Warsztaty ekologiczne

W dniu 25.04.2017 r. po raz kolejny gościliśmy Naszych Młodszych Kolegów ze szkół w Solcy Wielkiej, Parzęczewie, Słowiku i Ozorkowie.  To właśnie dziś odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Ekologia na talerzu, zgodnie z piramidą żywienia”, organizowanego w ramach programu Cykl zajęć pn. „Bios logos ” organizowanych w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie- dofinansowanego przez WFOS i GW w Łodzi .

Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor Barbarę Stępczyńską, laureaci konkursu wzięli udział w ćwiczeniach związanych ze zdrowym odżywianiem i piramidą żywienia, a następnie odebrali dyplomy i nagrody za najlepsze prace konkursowe. Podczas spotkania zaprezentowane zostały nagrodzone filmy laureatów konkursu, a całość uzupełnił słodki, ekologiczny poczęstunek.  

Jeszcze raz Gratulujemy Zwycięzcom konkursu -)

Wyniki :

I kategoria – uczniowie szkół podstawowych klasy I –III – plakat wykonany dowolną techniką plastyczną – format A2

Lp. Miejsce/wyróżnienie Nazwa szkoły Imię nazwisko zwycięzcy
1. I – miejsce Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Małgorzata Głodek
2. II – miejsce Zespół Szkół im. K. I. Gałczyńskiego

 W Solcy Wielkiej

Michalina Jagodzińska
3. III – miejsce Zespół Szkół im. K. I. Gałczyńskiego

 W Solcy Wielkiej

Anna Tomczak
4. wyróżnienie Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Milena Zimon
5. wyróżnienie Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Martyna Różycka
6. wyróżnienie Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Klaudia Kędzia
7. wyróżnienie

 

ZSG w Słowiku

 

 

Weronika Kozak
8. wyróżnienie

 

ZSG w Słowiku

 

Mariusz Janicki

II kategoria – uczniowie szkół podstawowych klasy IV – VI – plakat wykonany dowolną techniką plastyczną – format A2 lub album plastyczny (możliwy album z wykorzystaniem fotografii), składający się co najmniej z 10 kart.

Lp. Miejsce/wyróżnienie Nazwa szkoły Imię nazwisko zwycięzcy
1. I – miejsce Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Aleksandra Poteralska
2. II – miejsce Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Ewelina Szymańska
3. III – miejsce Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Mateusz Cybulski
4. wyróżnienie Szkoła Podstawowa im. J.  Tuwima

w Parzęczewie

Konstancja Kisser

III kategoria – uczniowie szkół  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – prezentacja multimedialna wykonana w programie Power Point (minimum 10 slajdów) lub film wykonany w dowolnym programie komputerowym, trwający maksymalnie 240 sekund.

Lp. Miejsce/wyróżnienie Nazwa szkoły Imię nazwisko zwycięzcy
1. I – miejsce Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie Wojciech Wojtczak
2. II – miejsce Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Słowiku Kacper Sęk
3, II – miejsce Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie Dawid Pietrasik
4. III – miejsce Gimnazjum Nr 1 im. J. Pawła II

W Ozorkowie

Nikola Pawłowska
5. wyróżnienie Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Słowiku Alicja Szymczak