Konkursy

Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
1. Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych wewnętrzny Wszystkie klasy Marek Lewandowski, Sławomir Pachnowski IX  
2. Mistrzostwa Szkoły Klas I w Halowej Piłce Nożnej wewnętrzny Wszystkie klasy Marek Lewandowski X  
3. Szkolna Liga Koszykówki wewnętrzny Wszystkie klasy Marek Lewandowski X  
4. V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Kultura Bezpieczeństwa międzyszkolny Klaudia Romańska IV TE-III miejsce Sławomir Janicki X  
5. Wojewódzki Konkurs Poetycki im. K. K. Baczyńskiego wojewódzki Katarzyna Olczak – I TE/TH-wyróżnienie Jarosław Olczak X  
6. Turniej „Cogito ergo sum” wewnętrzny Wszystkie klasy Jarosław Olczak X  
7. „Ja Ty-My Oni – w poszukiwaniu nowej, ludzkiej solidarności” z okazji Szkolnego Dnia Tolerancji wewnętrzny Wszystkie klasy Iwona Adamczewska XII

 

Multimedialny, fotograficzny, literacki, plastyczny
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
8. Konkurs na świąteczny wystrój sali wewnętrzny Wszystkie klasy Małgorzata Kozak-Bajor XII  
9. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej ogólnopolski-etap szkolny Wszystkie klasy Krzysztofa Nikodem I  
10. Olimpiada statystyczna,    Organizator: GUS ogólnopolski-etap wojewódzki Sebastian Szałek, Marcin Pisera, Monika Karolak, Ewelina Banasiak – IV TE Sławomir Janicki I Platforma internetowa
11. BHP w miejscu pracy. Konkurs plastyczny BHP. Organizator PIP, OIP w Łodzi zewnętrzny Lekcje o tematyce BHP w kl. I TE/TH, I TI

III miejsce w regionie kl. IV TE

Teresa Bogusławska

Sławomir Janicki

Rafał Siech

I sem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. ŻOŁNIEŻE WYKLĘCI OBUDŹCIE POLSKĘ! Pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz IPN w Łodzi. Organizatorzy: Posłowie na Sejm RP Piotr Polak i Robert Telus oraz Senator RP Przemysław Błaszczyk zewnętrzny Do etapu regionalnego zakwalifikowały się: Katarzyna Olczak I TE/TH oraz Natalia Stasiak i Daria Jaruszewska III TE Małgorzata Kozak Bajor I –etap szkolny,

II – etap regionalny

 
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
13. Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy Natalia Sobczak, Patrycja Zakrzewska – II TE/TH Agnieszka Matusiak II Wyszukiwanie treści w zasobach informatycznych
14. „Ekologia na talerzu zgodnie z piramidą żywienia”, w ramach projektu „Bios logos” międzyszkolny Wszystkie klasy technikum ZSZ, Gimnazjum w Ozorkowie, Parzęczewie i Słowiku, Szkoły Podstawowe w Ozorkowie, Parzęczewie i Słowiku Krzysztofa Nikodem

Rafał Jagodziński

II

 

Film, prezentacja multimedialna
15. Turniej Wiedzy Ekonomicznej Organizator ŁCDNiKP w Łodzi zewnętrzny 8 uczniów z kl. III TE Barbara Jasińska III  
16. „Młodzież zapobiega pożarom” Organizator Straż Pożarna zewnętrzny – Łukasz Wojtowicz III TE, Miłosz Jarosik II TI, Jakub Rymczuk II TI Sławomir Pachnowski III  
17. „Nie taka matematyka straszna” z okazji Święta Liczby Pi szkolny Wszystkie klasy Joanna Sieradzka III Narzędzia informatyczne
18. „Szarady matematyczne” – „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE-ZADANIA LOGICZNE” ogólnopolski Wszystkie klasy

II miejsce: Łukasz Wojtowicz-III TE

Joanna Sieradzka III  
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
19. „Poznaj swoje prawa pracy” Organizator PIP, OIP w Łodzi

 

zewnętrzny Etap szkolny: klasy I   Etap regionalny: Katarzyna Browarska, Katarzyna Olczak-I TE/TH Teresa Bogusławska III Strona internetowa OJP w Łodzi „Baza pytań”
20. Piłka Siatkowa wewnętrzny Wszystkie klasy Sławomir Pachnowski III  
21. Olimpiada Techniki Samochodowej Organizator: Politechnika Warszawska Redakcja AutoMotoSerwis zewnętrzny III MPS Jarosław Szałowski III  
22. WARECKA CUP

Organizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 20 w Łodzi

zewnętrzny Daniel Goluch, Patryk Głowacki-III TH, Mateusz Kierończyk, Dominik Lemański, Dawid Masłowski, Mateusz Karolak-III TI, Dominik Tracz, Patryk Błażejewski, Krystian Kowalczyk-II TI  II miejsce w turnieju Rafał Siech, Rafał Jagodziński III e-turniej
23. „ Segregujesz – nagrody otrzymujesz” wewnętrzny Wszystkie klasy Krzysztofa Nikodem III-IV  

 

 

Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
24. Międzynarodowy Tydzień Pieniądza

Organizator: Urząd Komisji Nadzoru Bankowego

zewnętrzny Klasy: II TE/TH, II TI, III TH, III TI Teresa Bogusławska III-IV Prezentacja działań na stronie internetowej szkoły oraz stronie FACEBOOK szkoły
25. VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników Organizator: Międzynarodowe Targi w Poznaniu zewnętrzny Klasy: II MPS, III MPS Jarosław Szałowski IV Konkurs on-line
26. XXI Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych zewnętrzny Katarzyna Olczak, Julita Klimczak – I TE/TH Jarosław Olczak IV  
27. Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej wewnętrzny Wszystkie klasy Marek Lewandowski IV  
28. „Cud natury” wewnętrzny Wszystkie klasy Krzysztofa Nikodem IV-V  
29. Getbol wewnętrzny Wszystkie klasy Marek Lewandowski V

 

 

 

 
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
30. „Żerom Cup”

Organizator: uczniowie I LO im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie

zewnętrzny Daniel Goluch, Patryk Głowacki-III TH, Mateusz Kierończyk, Dominik Lemański, Dawid Masłowski, Mateusz Karolak-III TI, Dominik Tracz, Patryk Błażejewski, Krystian Kowalczyk-II TI

III miejsce w grze: Counter Strike Global Offensive

IV miejsce w grze: Leauge of Legends

 

Rafał Siech, Rafał Jagodziński V Turniej              e-sportowy
31. Konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych Powiatu Zgierskiego na hasło konkursowe „Get creative-write a poem” wewnętrzny Gimnazja Powiatu Zgierskiego Agnieszka Matusiak V Konkurs On-line
32. „Let’s read in English” wewnętrzny II TE, III TE Agnieszka Matusiak V  
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
33. „Najlepszy przyrodnik w szkole” w ramach projektu „EKO-pracowni przy ZSZ w Ozorkowie wewnętrzny Wszystkie klasy Krzysztofa Nikodem V  
34. XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Bułhaka „Pejzaże wokół mojego miasta”

Organizator: Pałac Młodzieżowy im. Juliana Tuwima w Łodzi

zewnętrzny Jakub Ziółkowski – III TH Małgorzata Kozak-Bajor V/VI Program graficzny do obróbki zdjęć
35. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego wewnętrzny Wszystkie klasy Magdalena Walczak VI  
36. Konkurs na najlepszego Eko-ucznia szkoły wewnętrzny Wszystkie klasy Krzysztofa Nikodem VI

 

 

 

 

 

 

 
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Rodzaj (wew./zew.) Uczestnicy Osoba odpowiedzialna Termin Kształcenie informatyczne
37. Szkolny Dzień Sportu: zawody sportowe, rajd rowerowy, marszobieg, zawody w strzelaniu wewnętrzny Wszystkie klasy Małgorzata Kozak-Bajor z Samorządem Uczniowskim oraz S. Pachnowski –zawody sportowe,        S. Janicki, J.Olczak -marszobieg, M. Kryszkiewicz, M. Lewandowski-rajd rowerowy, J. Szałowski- zawody w strzelaniu VI