Opublikowano

Porozumienie z British Council

W dniu 7 grudnia 2017 r. Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie podpisał porozumienie o współpracy z British Council – Advantage Starter.

Głównym założeniem porozumienia jest rozpowszechnianie informacji o działalności British Council w Polsce oraz umożliwienie przeprowadzania przez naszą Szkołę egzaminów Cambridge English Language Assessment. W wyniku tego porozumienia szkoła będzie miała możliwość: 

  1. organizacji wszystkich egzaminów Cambridge English w wersji papierowej i komputerowej – teraz także testy YLE przeprowadzamy w obydwu wersjach!
  2. przeprowadzania wszystkich prestiżowych egzaminów Cambridge English:
  3. a) w sesjach otwartych w centrum egzaminacyjnym najbliższym szkole, gdzie za organizację w pełni odpowiada British Council,
  4. b) w sesjach zamkniętych u nas w szkole, dla grupy minimum 20 osób

      z rabatem na egzaminy już od 1go kandydata.

 

Ponadto, nasza szkoła otrzymała już zestaw materiałów edukacyjnych (książek i testów) przydatnych w przygotowaniu się do egzaminów FCE i CAE oraz na bieżąco otrzymuje zaproszenia dla nauczycieli na bezpłatne webinaria i warsztaty metodyczne.

 

Wszystkich uczniów zainteresowanych możliwością przystapienia do egzaminów i uzyskania certyfikatów poświadczających znajomość języka angielskiego honorowanych  na całym świecie, zapraszamy do Pani Magdalena Walczak –  szkolnego koordynatora współpracy z British Council.