Opublikowano

“Zdolny uczeń – świetny student”

„ZDOLNY UCZEŃ-ŚWIETNY STUDENT” – program Uniwersytetu Łódzkiego w naszej szkole.

Łukasz Wojtowicz – uczeń IV klasy naszej szkoły bierze udział w zorganizowanym przez Uniwersytet Łódzki programie dla uzdolnionej młodzieży „Zdolny uczeń  – świetny student”. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu Łukasz może realizować swoje pasje naukowe i poszerzać zainteresowania poprzez stałą współpracę z pracownikiem naukowym Wydziału Zarządzania – dr. Przemysławem Czajorem. Uczeń został włączony w realizację badań metodą analizy treści oraz wykorzystaniem metod statystycznych, uczestniczy w cyklicznych spotkaniach indywidualnych i on-line. Bierze udział w wybranych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania, zajęciach oraz w seminariach dla młodych badaczy. Ma możliwość bezpłatnego korzystania z Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego.

Trzymamy kciuki za owocne badania!