Studniówka 2020

Piątkowy wieczór 10 stycznia 2020 roku okazał się niezapomnianym czasem dla uczniów klas maturalnych, ich rodziców oraz nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Ozorkowie. W tym bowiem dniu w Sali Lustrzanej restauracji Tamada odbył się bal studniówkowy klas czwartych Technikum. Na sto symbolicznych dni przed egzaminem maturalnym, spotkaliśmy się, aby wraz z zaproszonymi gośćmi, bawić się do białego rana.

Inauguracji uroczystości dokonała dyrektor szkoły, pani Barbara Stępczyńska, następnie życzenia maturzystom złożyli: Wicestarosta Powiatu Zgierskiego, pan Dominik Gabrysiak, Burmistrz Miasta Ozorkowa, pan Jacek Socha. Do życzeń oraz podziękowań za czteroletni okres nauki dołączyli się rodzice naszych abiturientów. Uczniowie tradycyjnie zaprezentowali poloneza, a w klimat dawnego dworskiego tańca wprowadziła wszystkich gości recytacja fragmentów „Pana Tadeusza”.

Po części oficjalnej rozpoczęto wspólne biesiadowanie i zabawę na parkiecie. Wszyscy ulegli wspaniałej atmosferze balu studniówkowego, aby z sentymentem pożegnać się tuż przed świtem. Ten urokliwy wieczór zapewne na długo pozostanie w pamięci i sercach wielu z nas.

W imieniu wychowawców klas maturalnych składamy serdeczne podziękowania rodzicom zaangażowanym w przygotowania do uroczystości, natomiast naszym drogim uczniom życzymy powodzenia podczas egzaminów i płynnego wejścia w dorosłe życie.

Wychowawczynie klas:

Małgorzata Kozak-Bajor, Magdalena Walczak (IV TE/TH)

Krzysztofa Nikodem (IV TI)

Zdjęcia: „fot. Uwieczniamy.pl” oraz ze zbiorów restauracji Tamada.

Skip to content